Endonarty IV

Zapraszamy na kolejną odsłonę najpopularniejszego wyjazdu Be Active Dentist, czyli Endonarty! W tym roku miejscem szkolenia będzie francuski kurort narciarski w miejscowości Les Menuires w największym zimowym regionie świata – Trzech Dolin.

Termin: 21.03 – 28.03.2015

Miejsce: FRANCJA – TRZY DOLINY- LES MENUIRES

Trzy Doliny 1400 – 3266 m n.p.m.

endonarty2

Zagłębie sportów zimowych powstałe z połączenia trzech różnych dolin w masywie Tarantaise. Rozciąga się na terenie ponad 400 km2 obejmując doliny St. Bon (Courchevel, La Tania), des Allues (Meribel) i Belleville (St. Martin de Belleville, Les Menuires, Val Thorens) tworząc największy rejon narciarski na świecie. To tu znajduje się 210 wyciągów, w tym 37 kabinowych obsługujących ponad 300 różnorodnych tras o łącznej długości przekraczającej 600 km.

Stacja Les Menuires położona na wysokości 1850 m n.p.m. w Dolinie Belleville, tuż obok Val Thorens stanowi naturalne zaplecze dla tej najwyżej położonej stacji narciarskiej. To tu znajdują się najciekawsze czarne trasy biegnące ze szczytu -La Pointe de la Masse. Z jego wysokości (2850 m n.p.m.) można zobaczyć przepiękną panoramę Alp. Najlepszy śnieg jest na stokach północnych. Rejon -Mont de la Chambre”, który wznosi się na wysokość 2850 m n.p.m. posiada połączenia z Val Thorens i St Martin. Stacja Les Menuires to raj dla sportowców i amatorów mocnych wrażeń. Inne atrakcje poza narciarskie to piesze wycieczki, wycieczki po śniegu z rakietami, śnieżne skutery. Łączna długość tras 160 km.

Zakwaterowanie: Rezydencja Chanteneige ***

endonarty3

Rezydencja Chanteneige *** położona jest w samym sercu stacji narciarskiej Les Menuires (1850 m n.p.m.) – rodzinnej stacji oferującej bardzo korzystne ceny – w największym regionie narciarskim w Europie – Trzy Doliny.
Wysokie położenie stacji i coroczne poszerzanie bazy armatek śnieżnych daje pewność jazdy po dobrym i obfitym śniegu, po szerokich i nasłonecznionych trasach.
Rezydencja znajduje się w centralnej części stacji, obok wyciągów krzesełkowych, gondoli i tras narciarskich. W pobliżu znajdują się sklepy, knajpki, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, Centrum Medyczne, poczta, kino, klub sportowy, Sliding Castle, Informacja Turystyczna.
Rezydencja posiada 24 wygodne i niedawno odnowione apartamenty, w większości z balkonem.

endonarty6

Wykładowcy:
dr n. med. Katarzyna Brus-Sawczuk
dr n. med. Michał Łęski

W tym roku nasz zimowy kurs uświetnią jedni z najbardziej cenionych w kraju specjalistów w zakresie endodoncji – dr n. med. Katarzyna Brus-Sawczuk oraz dr n. med. Michał Łęski. Uczestnicy będą mogli poznać zasady współczesnej endodoncji oraz kierunek, w którym zmierza. Szkolenie obejmie zakresem zagadnienia ogólne oraz zaawansowane, niezbędne w pracy klinicznej. 4 dni wykładów oraz 2 dni warsztatów z endodoncji niechirurgicznej i chirurgicznej zapewnią solidną bazę do profesjonalnego leczenia. Praca pod mikroskopem, narzędzia rotacyjne, szycie chirurgiczne i mikrochirurgiczne resekcje wierzchołków to tylko niektóre zagadnienia, które będziemy mieli przyjemność zaprezentować w trakcie kursu.

Cena:

2500 zł dla osób nie należących do Be Active Dentist
2250 zł dla członków Be Active Dentist

endonarty5

Cena zawiera: zakwaterowanie w wybranym apartamencie z pościelą, 6-dniowy karnet narciarski na region Les Menuires, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota lub rezydenta, przejazd autokarem, bagaż w luku + bagaż narciarski, 6 dni kursu endodontycznego

Cena nie zawiera: kaucji zwrotnej 300 EUR/apartament, opłaty klimatycznej 0,90 EUR/osoba/dzień, opcjonalnego sprzątania końcowego 50 EUR/apartament (możliwość posprzątania we własnym zakresie), garażu 50 EUR/tydz., ręczników 6 EUR, pobytu małych zwierząt 35 EUR/tydzień, Internetu (WiFi) 15 EUR/ tydzień, opłaty za TV 30 EUR/ tydzień, ubezpieczenia narciarskiego 50 PLN /osoba/6 dni na nartach, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 4%, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, wyżywienia.

Limit miejsc: 30

endonarty4

Po wypełnieniu formularza prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 1250 zł w przeciągu 7 dni – po tym czasie w razie braku wpłaty podanej kwoty rezerwacja miejsca zostanie anulowana. Wpłata pozostałej części do 30.01.2014 r.

Serdecznie zapraszamy na wspólną jazdę po stokach i zgłębianie endodontycznej wiedzy!

endonarty7

Polub
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
Udostępnij
Tagged in
There are 2 comments on this post
 1. Marta
  Grudzień 24, 2014, 1:36 pm

  Witam,czy są jeszcze wolne miejsca? Czy jest możliwość wybrania opcji bez 6-dniowego karnetu narciarskiego?

 2. Karolina
  Listopad 12, 2015, 5:51 pm

  Witam, czy znajdzie się jeszcze 5 wolnych miejsc? Pozdrawiam!

Skomentuj